Przydatne informacje

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę niezawodnych urządzeń związanych z obróbką drewna oraz maszyny do przemysłu mięsnego, a mianowicie: peleciarki przemysłowe, wolnoobrotowe i szybkoobrotowe do pasz i pelletu, rozdrabniacze drewna/rębaki spalinowe oraz elektryczne, podajniki ślimakowe, młyny bijakowe.

Maszyny znajdujące się w naszej ofercie to starannie dobrane przez krajowych specjalistów urządzenia, które posłużą przez wiele dobrych lat. Szczególną uwagę przykładamy do jakości oferowanego sprzętu, współpracujemy z wykwalifikowaną agencją, która kontroluje importowane przez nas produkty pod kątem obowiązujących standardów technicznych, norm jakości i bezpieczeństwa.

Oferowany przez nas sprzęt ma wszechstronne zastosowanie. Dedykowany jest do użytku domowego: amatorskiej obróbki drewna, dla każdego posiadacza działki, ogrodu bądź innych
terenów zielonych, dla gospodarstw czy ferm ze zwierzętami hodowlanymi. Doskonale sprawdza się także w przemyśle drzewnym, w zakładach zajmujących się profesjonalną obróbką drewna lub dziedziną rolnictwa.

Zapewniamy pełną gwarancję na wszystkie dostępne produkty na okres 12 miesięcy.

Bezpieczeństwo oraz zadowolenie klienta to kluczowe dla nas wartości. Posiadamy wyłącznie w pełni certyfikowane maszyny.

Możesz odebrać zamówiony sprzęt osobiście z naszego magazynu. Oferujemy także dostawę na terenie całej Polski za pośrednictwem firmy transportowej.

Tak, oferujemy taką możliwość, jak złożenie zamówienia na aktualnie niedostępny sprzęt. W przypadku pytań dotyczących dostępności produktu prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem obsługi. Czas realizacji takiego zamówienia wynosi około 30 dni.

W zależności od typu i parametrów technicznych nasze peleciarki mogą przetwarzać takie surowce jak: trociny drewna miękkiego i twardego, mieszanki paszowe i nie paszowe, odpady biomasy, siano, słomę, łuskę ryżową, łupiny orzechów, papier itp.