Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w imporcie maszyn przemysłowych.

Zajmujemy się doradztwem oraz sprzedażą maszyn do obróbki drewna, oraz mięsa. Nasz sukces opiera się na znajdowaniu produktów o najlepszej relacji ceny do jakości. Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu.

Najważniejsza jest jakość

Od samego początku naszej działalności kładziemy nacisk na jakość, kompleksowość usług i sprawną realizację. Nie udostępniamy do sprzedaży sprzętów, których klasa nie została sprawdzona przez naszych ekspertów. Dział ekspercki stale testuje różne typy technologii. Współpracujemy z agencją, która weryfikuje jakość produktów w oparciu o wysokie standardy. Bardzo ważne są dla nas opinie naszych klientów, które także mają wpływ na jakość oferowanych produktów.

Budowanie doświadczenia, stawianie na ciągły rozwój pozwoliło zyskać zaufanie rzeszy klientów. Dzięki BOD-POL klienci zyskali łatwiejszy dostęp do innowacyjnych, niezawodnych technologii, kompleksowej oferty maszyn przemysłowych oraz doświadczonej i sprawnej obsługi.

Co wyróżnia BOD-POL

W trosce o dobro klienta nasza obsługa obejmuje pełne doradztwo, indywidualne wsparcie oraz pomoc w wyborze najlepszych produktów. Staramy się znajdować rozwiązania zapewniające uzyskanie
żądanych parametrów przy relatywnie najniższym wkładzie finansowym. Zaufaj naszemu doświadczeniu i spraw sobie radość z zakupów.

Co wyróżnia BOD-POL

W trosce o dobro klienta nasza obsługa obejmuje pełne doradztwo, indywidualne wsparcie oraz pomoc w wyborze najlepszych produktów. Staramy się znajdować rozwiązania zapewniające uzyskanie żądanych parametrów przy relatywnie najniższym wkładzie finansowym. Zaufaj naszemu doświadczeniu i spraw sobie radość z zakupów.

Nasz zespół jest naszą dumą

Pracownicy są naszym największym kapitałem i naszą dumą. Tworzymy przyjazne miejsce pracy. Nasz
zespół to ludzie, którzy z zaangażowaniem uczestniczą we wszystkich działaniach firmy, działają z
pasją i wiarą w to, co robią. Nasza pozycja i długa lista sukcesów nie byłyby możliwe bez naszych pracowników. Wiedza oraz zdobyte doświadczenie pozwalają nam na kompetentną i miłą obsługę, co
potwierdzą setki naszych zadowolonych klientów.